Симулација глава на лав полиетилен&furs глава на лав модел смешно подарок за 24*20CM
Новак - 47 %

Симулација глава на лав полиетилен&furs глава на лав модел смешно подарок за 24*20CM

Достапно за нарачка
DEN 2736.00
DEN 1450.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на глава на лав
Спецификација на производот : широк 20 CM долго 24 CM
40764314979

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент