Нова Мода Twirl Бар Отвори Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Хардвер со Пенливи Циркони.Стилски Жолто Злато Хривнија За Жени

Нова Мода Twirl Бар Отвори Ткаенината Нерѓосувачки Челик Хривнија Хардвер со Пенливи Циркони.Стилски Жолто Злато Хривнија За

Достапно за нарачка
DEN 474.24
Достапност:


Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит & Ко. тоа е единствен.Романтични, слатка, луксузни, ретро, секој одразува расположението, од кои секоја се отелотворени во расположение, па совршено.
Ние се обрне внимание на функција накит чисто и романтични, повеќето од својот дизајн околу слатка мала жена мрзелива расположение, стил и различни неверојатно, додатоци.
Материјали кои се, исто така, се држат до една шема, дали тоа е во близина на природни или синтетички суровини едноставност блескавата кристалните зрнца, може да биде совршена комбинација на исто парче на накит.
ПРЕВОЗОТ :
1. Сите предмети ќе биде предаден, Од 2-7 дена по приемот на aliexpress.
2. На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по пакет брод надвор. Превозот информации обично ажурирање во неколку Дена.
3. Бесплатно полнење на светот преку Воздух Mail порака , или E-пакет на услуги .Ние, исто така, поддршка на пратката од страна на EMS или DHL .
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, повеќето парцела ќе постигне најмногу земји во рок од 10 до 30 дена. Некои земји може да трае подолго.
Па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. Ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку објектите не дојдат, ние ќе го продолжи времето за испорака.
RETURE&EXCHANGE :
1,Ако имате било какви проблеми со накит,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе направиме се најдобро да ви помогне да го решите проблемот.
2,Неискористениот,неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање. Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест.
ПОВРАТНИ информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават добар фидбек.
Сите добри повратни информации купувачот ќе добијат купон за да нема износот бараат ЗАБАВА.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Ана Неверојатен Дизајн на Накит е оригинална производителот, фабрика на модата накит,ние не дизајни и производство од себе е фабрика.
Таму ќе листа од најмалку 20 парчиња нови дизајни секој месец.
Сите накит направи во excellect квалитет.Особено за Подароци,или за youself како текот на денот носат накит,и трговија на големо цена за препродавач клиенти.
Најдете повеќето прекрасен накит во Ана Неверојатен Дизајн на Накит!

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
Ана Здивот Накит
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
AB-073
Материјал:
Кристал
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Моден ткаенината хривнија закачам
Компатибилност:
Совршен натпревар со кожа хривнија
Производителот:
Ана Неверојатен Дизајн На Накит
Хривнија Тип:
Стилски twirl бар хривнија
Камења:
Цирконот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
дијаметар на големината:
5.8 cm
Повод:
Популарни модни подарок
Производство:
Поседувате фабрика производи
Ако со Кутија:
Во Кутија.
Испорака на пакетот:
Во Плик

Избор на клиент