900Yards 3мм Злато/Сребрен Сјај Лента Металик Сјај Лента За Свадба Декорација Подарок Завиткување Scrapbooking Материјали
Новак - 10 %

900Yards 3мм Злато/Сребрен Сјај Лента Металик Сјај Лента За Свадба Декорација Подарок Завиткување Scrapbooking Материјали

Достапно за нарачка
DEN 792.00
DEN 713.00
Достапност:

900 Yards 3мм Злато/Сребрен Сјај Лента Металик Сјај Лента За Свадба Декорација Подарок Завиткување Scrapbooking Резерви, Ставка Специфики :
Тип На Производ : Панделки
Материјал : Полиестер
Ширина : 3мм
Количина : 900yards
Боја : Злато & Sliver
Напомена :
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Испорака : 1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.) 3.Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
sc
Техника:
Жакард
Стил:
Никој
Материјал:
Металик Предиво
Ткаенина Тип:
Полиестер
Шема:
Полна Боја
Ширина:
3mm
is_customized:
Yes
сјајот лента:
Рачно изработени
ruban dentelle:
шиење додатоци
чипка лента:
scrapbooking додатоци
organza лента:

Избор на клиент