(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа за кинескиот Ѕид Лебди H3 H6 H5 M42 Tengyi C3050 црна/црвена/беж/сива авто додатоци
Новак - 44 %

(Насловната + Задните) Универзална столче опфаќа за кинескиот Ѕид Лебди H3 H6 H5 M42 Tengyi C3050 црна/црвена/беж/сива авто додатоци

Достапно за нарачка
DEN 4367.52
DEN 2446.00
Достапност:

Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3.8 килограми/set.Нов Зеланд. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска. Дише перформанси е многу добра, што е уште една предност на сендвич материјал,па спортската облека и други производи често се користат слични ткаенини. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.Ние ќе ви помогне да дизајн. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање. Ако не сте задоволни со купувањето, ние би биле задоволни да се направи замена или рефундирање во рок од една недела.,силни и издржливи. ако имате потреба од лого , ве Молиме изберете "лого" опција и да ми кажете што логото треба Бои : 8 бои ( balck со беж , balck со сива ,црна со црвени , црни со сина , balck со жолти , сите balck , balck со портокал , беж со сива ) можете да изберете , Но, ние, исто така може да се направи со други бои како оваа ( Сите црна, црна со портокалова , црна, со жолта , беж со сива , Сите беж , Сите сива Сите сини , Сите жолта и сл ) Ако треба , ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене .Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Ние разбираме вашата.Ако ви се задоволи со примените стоки и нашите услуги, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. Површината е мрежа(поголем круг mesh),под дебел слој на мрежа,ја прави површината на мрежа деформација е премногу голема,не да ја зајакне структурата на фирма, како и степенот на боја.Норвешка. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки ПОБРЗО 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари .Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.Австрија. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број.Мрежа на влијание ја прави автомобил повеќе модерни и да се пресели чувство. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
сендвич материјал

Избор на клиент