YACKALASI 14 Yds Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка Цвет Здолниште Облека Скратува Scalloped Appliqued 10CM
Новак - 13 %

YACKALASI 14 Yds Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка Цвет Здолниште Облека Скратува Scalloped Appliqued 10CM

Достапно за нарачка
DEN 938.40
DEN 816.00
Достапност:

дворот двор
Ве Молиме Да Се Напомене :
За Yardage Чипка/Ткаенини, Мери со Рака,
Ве Молиме Allowe/Прифатат Тоа Количество 5% Повеќе Или Помалку.
Ве молиме Не поставувајте Цел Ако Не Може да го Прифати.
Ве Молиме Да Се Напомене :
Сите Yardage Чипка/Ткаенини, Има Намалување Од 3%-5% Во Производство
И Тоа Е се Мери со Рака,
Па Ве Молиме Да Се Овозможи/Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.
Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

За производот

боја:
Беж
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
10cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Yackalasi
Ткаенина Тип:
Mesh
Описи:
Tulle Везени Чипка Ткаенина Мека Tulle Шиење Чипка
боја:
бела и црна
Ткаенина Тип:
Најлон Tulle Мрежа
Апликации:
Фустан, Здолништа,HomeTextiles
Шиење Скратува:
Шиење Скратува
Scalloped Везени:
точка флорални
Памук Везови:
памук, чипка

Избор на клиент