Пролет, Есен 3-10y бебе девојки хулахопки бонбони бои Децата танцување памук порибување pantyhose двојно игли пресврт C832
Новак - 8 %

Пролет, Есен 3-10y бебе девојки хулахопки бонбони бои Децата танцување памук порибување pantyhose двојно игли пресврт C832

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 216.00
Достапност:

Пост Обичен Мал Пакет Плус 1.Оваа превозот начин е нова препорачува од страна на Aliexpress. 2.Оваа превозот надомест е многу евтини,па може да се добие по поевтина цена . но, вие само може да се провери информации во Кина ( значи дека ние испрати веќе ) , не може да проверите во вашата земја. 3.Не грижете се , тоа се претвори да биде многу безбедна и сигурна. Ако нормално , тоа ќе пристигне во врска 15-35 дена ,освен празници,лошите временски услови,далеку место итн. 4.Ако сте загрижени за овој превозот начин , можете да платите малку превозот надомест и изберете Кина пост воздух mail. 5.Оваа превозот начин е само костим за цел 6.Ако вашата нарачка >$7, можете да го изберете ова превозот начин (бесплатен превозот), ние ќе брод од Кина Пост воздух mail слободни . Цел Цел>$7 , ние ќе брод од Кина Пост воздух mail Слободни.

За производот

Големина:
95cm, 105cm, 115cm, 125cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
C832
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Избор на клиент