HUACAN 5D Бела Русија Цвет Дијамант Слика за Дневна Соба Крстот Бод DIY Дијамант Мозаик Популарни рачно изработени Занаетчиски F1333
Новак - 45 %

HUACAN 5D Бела Русија Цвет Дијамант Слика за Дневна Соба Крстот Бод DIY Дијамант Мозаик Популарни рачно изработени Занаетчиски

Достапно за нарачка
DEN 332.16
DEN 183.00
Достапност:


Бренд име : Тип : Бела Русија Цвет Дијамант Слика За рамка : Ние продаваме дијаманти сликарство без Рамка Вежба Област : 100% Полн плоштад дијамант вез На големина на слика : 40x50cm 30x40cm 20x30cm 45x60cm ЗАБЕЛЕШКА : Тоа не е готов слика,што треба да заврши себе Предност : Нашата дијамант сликарство фабрика за 9 години, најдобар квалитет, ниски цени
DIY Забава,Како подарок или Декорирате Вашиот Дом
Алатки вклучува : Дијамант плоча,Лепак,Пинцети,Пенкала(Стап 10 дијаманти во едно време)
Според боја код(БР. и DMC),се Најде на симболи во слика,ве Молиме, не се грижат за бројот на КОЛИЧИНА.
Власт дијамант плоча 60 степени навалите Пинцети се прилагоди на дијамант, да се избегне пукнатини
Конечно, набиен со картон
Сликата големина помалку од еднакви 30x40cm е торба за пакување На сликање големина поголема отколку 30x40cm е кутија за пакување
Answer : ___________________________ Note : време ќе биде потребно за вашиот пакет за да се дојде зависи од брзина на обработка на вашите обичаи и поштата.

1.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? Ние сме фабрика-директна продажба.За промет на големо и мало,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние ќе им понуди попуст ,и ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2.Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на flollowing веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 3.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 4.Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 5.Заврши сликата ќе се исти како нашите оригиналната слика ? Таму ќе има боја разлика кога дијаманти производство,но нашиот дизајнер ќе се обиде најдобро да се направи вашиот фото подобро, исто така, ќе имаат големина (1-2cm)разлика од платно. 6.Како да се направи ако ние немањето дијаманти? Имаме 20-30% екстра дијаманти во секој пакет, имаме добар квалитет, контрола, ако најде недостаток дијаманти,ние може да ви испрати за слободни. Контактирајте не преку порака или trademanager.

За производот

Големина:
40x50cm rolled box, 30x40cm rolled box, 20x30cm rolled bag, 45x60cm rolled box
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
huacan
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Големина:
Different size
дијамант:
Плоштад дијамант со 477 DMC бои
ОЕМ:
Прифати ОЕМ Слики
Пакување:
Боја Кутија со Алатки
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
алатка:
Помош На Пинцета; 2 Пластични Плочи; Боја Табела
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Функција:
Дома Декор; Подарок; Свадба Декорација; Ѕидот Налепница Wal Хартија;
Повеќенаменски:
Спалната соба,Dinning,Соба,Студија,Дом,Канцеларија,Хотел,Ресторан и Бар
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика

Избор на клиент