Класични Дрвени Sqaure Накит Складирање Кутија Trinket Организатор Рачно Изработени Случај Organizador Шминка Организатор Кутија
Новак - 18 %

Класични Дрвени Sqaure Накит Складирање Кутија Trinket Организатор Рачно Изработени Случај Organizador Шминка Организатор Кутија

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 196.00
Достапност:


Класични Дрвени Sqaure Накит Складирање Кутија Trinket Организатор Рачно Изработени Случај Organizador Шминка Организатор Кутија
Карактеристики : прекрасна минијатурна кутија за складирање, направени во гроздобер стил кои ќе изгледаат одлична околу вашиот дом. таа е направена од дрво и има фенси шема печатени на тоа дека е многу во склад со сегашниот тренд. капакот е шарки и се чува затворена од страна на античкиот стил метален затворач. Дизајниран со гроздобер стил различен модел trinket складирање кутија. Погоден за чување на обетки, разгледници, бонбони, сувенири, слики или други мали нешта. Идеална за вашето биро, мала тежина и голема дизајн способност направи сметководствена поудобно кога ќе имаат патување. Голем складирање кутија нека вашиот простор биде почиста. Спецификации : Шаблон Тип : Случајни испораката,доколку купите повеќе од една,а потоа моделот што добил ќе биде иста Боја : црвена Материјал : Кинески ела композитни одбор Големина : Надворешниот дијаметар:12x8x7cm/4.72x3.15x2.76" внатрешен дијаметар : 10.7x6.7x5.7cm/4.21x2.64x2.24" Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Без мало пакет) 1 Pc x Гроздобер Дрвена Кутија за Чување

За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Производот:
накит кутија
Број На Модел На:
Гроздобер Дрвени Sqaure Накит Складирање Кутија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
OOTDTY
Решетки Количина:
1
Материјал:
Дрво
Спецификација:
12x8x7cm
Капацитет:
светлина објект
Техника:
Слик покажува
Оптоварување:
светлина објект
Материјал:
Кинески ела композитни одбор

Избор на клиент