Szelam Панк Multilayer Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Женски 2017 Триаголник Кристал Долг Ѓердан Жените Јака Sne160105
Новак - 20 %

Szelam Панк Multilayer Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Женски 2017 Триаголник Кристал Долг Ѓердан Жените Јака Sne160105

Достапно за нарачка
DEN 212.64
DEN 170.00
Достапност:


Панк Multilayer Природен Камен Куршум Pendant Ѓердан Женски 2016 Година Подарок Триаголник Кристал Долг Ѓердан Жените Јака Sne160105 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура на Злато Позлатен Ѓердан Големина на : 42*53*62*2.5 cm Синџир Тип : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Multilayer Pendant Ѓердан Овој накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
szelam
Број На Модел На:
SNE160105
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Злато Позлатен
категорија:
моден накит
Накит Тип:
Ѓердани & Приврзоци
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
слој:
multilayer ѓердан
синџир материјал:
злато позлатен ѓердан
синџир боја:
златен ѓердан
Pendant:
кристал pendant ѓердан
Функција:
Multilayer Pendant Ѓердан За Жени
Должина:
42*53*62*2.5cm

Избор на клиент