супер човек маскота костим супер херој обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3078
Новак - 5 %

супер човек маскота костим супер херој обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3078

Достапно за нарачка
DEN 12240.00
DEN 11628.00
Достапност:

Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК ВНИМАНИЕ : Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Плаќање : Alipay приоритетни. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Ви благодариме за вашето разбирање. ( дневник на aliexpress. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Висат сушење само, греење е забрането. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Политика На Враќање 1. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Запад Унија прифатени.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент