Полиран Титаниум Нерѓосувачки Челик прстен Бенд Biker Мажите прстен на грбот на НАС, Signet Ring за мажи
Новак - 49 %

Полиран Титаниум Нерѓосувачки Челик прстен Бенд Biker Мажите прстен на грбот на НАС, Signet Ring за мажи

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 220.00
Достапност:


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки челик ( слободен Никел и олово )
боја
Сребрена / Gold / Црна
големина
НИ големина 7 8 9 10 11 12
Широк
14.0 mm широк
Висок квалитет 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Здраво пријател ,сите apparels големини ако мерка од страна на раката може да ги имате од 1-3 см мерење на грешка.Тоа е нормално.Ве молиме не го отвори спорот за причината за мерење на грешка.Ако не можете да го разберете мерење грешки ,немојте да се направи нарачка.Многу благодарам.

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Број На Модел На:
JR2261
Повод:
Партија
Површината Ширина:
20mm,14mm
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс

Избор на клиент