1PC 450W Индустриски го исклучите Серво Brushless Штедење на Енергија, Заштеда на Енергија Моторни Машина за Шиење

1PC 450W Индустриски го исклучите Серво Brushless Штедење на Енергија, Заштеда на Енергија Моторни Машина за Шиење

Достапно за нарачка
DEN 5637.12
Достапност:


1 PC 450 W Индустриски го исклучите Серво Brushless Штедење на Енергија, Заштеда на Енергија Моторни Машина за Шиење
Сликата покажува :
Ако треба да се регистрирате pin-от, ве молиме да обрнете за друг $20 по еден.
Спецификација :
Напон : 110 V/220 V
Моќност : 450 W
Фаза : 50 Hz/60 Hz
Аголна моментот : 6 М Н.
Систем за работа : SI
Работи брзина : Прилагодлив брзина на мотор
Моќта фаза број : еднофазен мотор
Инсталација структура : Со нога
Тип на функција : Контрола на моторот
Заштита тип : Заштитени тип
Извор на енергија тип : Наизменични-тековниот мотор
Оперативниот принцип : Синхрони мотор
Структурата и работни принцип : Постојан-магнет синхрони мотор
Макара надворешен дијаметар : 75mm
Брзина прилагодливи опсег : 500-6500 RPM

За производот

Фреквенција:
/
Тип:
Серво Мотор
AC Напон:
208-230 / 240 V
Заштита На Функција:
Водоотпорен
Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
/
Излезна Моќност:
/
сертификација:
CE
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Фаза:
Еднофазен
Тип:
Заштеда на енергија мотор
моќност:
450W
Напон:
110V/220V
Англиски упатство:
Yes

Избор на клиент