Автомобил Ентериерно уредување скриј лента за SUZUKI SX4 БРЗА LIANA VITARA JIMNY АЛТО IGNIS ПОЧИТ Автомобил стил Додатоци
Новак - 15 %

Автомобил Ентериерно уредување скриј лента за SUZUKI SX4 БРЗА LIANA VITARA JIMNY АЛТО IGNIS ПОЧИТ Автомобил стил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 506.40
DEN 431.00
Достапност:

2016 новата генерација автомобили декоративни линија Производ должина од 5 метри Внимание : ако треба да декорација на целата внатрешност ,во нормални тоа треба 10-15 Метри е ок : )) Агол(Средба агол на Вртење агол), ве молиме да користите ножици за сечење триаголник во внатрешноста на скриј лента Стоки не се примени, ве Молиме не се применуваат за некој спор, Може да ни се јавите за да се прошири на времето на приемот.стоката не пристигна за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето
2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места . 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 7 производите Што ги преземе (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 7 производите Што ги преземе (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига . 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење . - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Tancarrey
Објектот Висина:
0.2cm
Материјал Тип:
Автомобил Ентериерно уредување скриј лента
Година:
2016 година
Објектот Тежина:
0.12kg
Име На Модел:
DDS
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Должина:
5m

Избор на клиент