2Z Нова Пумпа за Вода 161007870371 За ТОЈОТА

2Z Нова Пумпа за Вода 161007870371 За ТОЈОТА

Достапно за нарачка
DEN 3916.80
Достапност:


Бренд Нови
ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
Овој објект е во акции, и за превозот веднаш
Производство На Дел Не.
16100-78701-71 161007870171
Осветленост, Дел Не.
16100-78703-71 161007870371
Примена :
За ТОЈОТА 7 F-8 F/2 Z 8 FD10-30/2 Z 3 Z Мотокар
Совет : Овој производ имаме инвентар.Може да биде навремена испорака
Совршено се вклопуваат, директна замена.
За испорака
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3. Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго. Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша цел, ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важно за нас,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации, Ние ќе го цениме тоа
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе се обезбеди решение на 24 часа.

За производот

Поставување на Возило:
времето појас маска
Објектот Ширина:
22cm
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
INPOST
Објектот Тежина:
4.2kg
Осветленост Дел Број:
16100-78701-71
Другиот Дел Број:
161007870371, 161007870171
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Должина:
24cm
Производителот Дел Број:
16100-78703-71
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Објектот Висина:
18cm
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Услуга:
OEM/Замена
Производителот Дел Број:
16100-78701-71
Примена:
За ТОЈОТА 2Z 3Z Мотор
Состојба:
Нови

Избор на клиент