5pcs PT2258 НАТОПИ-20 2258 НАТОПИ бесплатен превозот

5pcs PT2258 НАТОПИ-20 2258 НАТОПИ бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 122.40
Достапност:


За производот

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип На Единица:
многу (5 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 10cm x 3cm (5.12in x 3.94in x 1.18in)

Избор на клиент