1 buc 2 во 1 парче Овошје Диња Baller Резба Нож Мултифункционален сладолед Лажица Нерѓосувачки Челик Двојно Крајот Диња Лажичка И Топки
Новак - 20 %

1 buc 2 во 1 парче Овошје Диња Baller Резба Нож Мултифункционален сладолед Лажица Нерѓосувачки Челик Двојно Крајот Диња Лажичка

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 191.00
Достапност:


1 buc 2 во 1 парче Овошје Диња Baller Резба Нож Мултифункционален сладолед Лажица Нерѓосувачки Челик Двојно Крајот Диња Лажичка И Топки
Точка Име : 2 во 1 парче овошје топка производител
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Двојна функција : диња baller+резба нож
Боја : случајни
Вкупна должина : 25 см
Лажичка дијаметар : 2.8 cm
Машина должина : 6cm
Добредојдовте На Нашата Продавница! Шопинг Среќно!
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ве молиме да бидете Трпеливи!
Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Пошта е нашата главна превозот метод, а со бесплатен превозот за повеќето земји и региони.Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака,ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/ FPO
2.ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија,особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот .Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни ги испратите преку интернет или е-пошта ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека доброто communlcation ќе постигне добар резултат.
Trademanager : cn1510327114
Верувајте Ни. Контактирајте Со Нас. Ти Верувам. Да Ви Помогне. Ние сме пријатели!
Cusomer е задоволи е многу важно за нас!

За производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Диња Топки & Ballers
Број На Модел На:
30A11
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
случаен
Точка име :
диња лажица

Избор на клиент