Двоен-дек 28 Кука Ѓердан Pendant Закачалка Изложба Кутија Мода Накит на Екранот се Залагаме За Накит Рек Фах Нови Пристигнување
Новак - 21 %

Двоен-дек 28 Кука Ѓердан Pendant Закачалка Изложба Кутија Мода Накит на Екранот се Залагаме За Накит Рек Фах Нови Пристигнување

Достапно за нарачка
DEN 892.32
DEN 705.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата Продавница
Трговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!
Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС пошта
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС
Име на производ : Двоен-дек 28 Кука Ѓердан Pendant Закачалка Изложба Кутија Мода Накит на Екранот се Залагаме За Накит Рек Фах Нови Пристигнување
Материјал : Дрво
Големина : 30*37 CM
Тежина : околу 600g.
Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.
Пол : За Накит екранот.
Повод : Продавница
Состојба : 100% сосема нов висок квалитет.
Количина : 1pcs
Конверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lb
Објаснување
100% Слободен девизен/наплата за Unsatisfactions
Професионални Безбедност Пакување
Во Време На Испорака Гаранција
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодарам многу!

За производот

боја:
Црна, Сива
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
37cm
Број На Модел На:
B228
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Тежина:
600g
Објектот Должина:
37cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Дијаметар:
30cm
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Избор на клиент