Бесплатен превозот Јапонски Памук Yukata Мажите Традиционално Кимоно Мажите Дома Sleepwear им Одговара на Мажите Пижами Облека и Панталони 80203

Бесплатен превозот Јапонски Памук Yukata Мажите Традиционално Кимоно Мажите Дома Sleepwear им Одговара на Мажите Пижами Облека

Достапно за нарачка
DEN 1526.40
Достапност:


Бесплатен превозот Јапонски Памук Yukata Мажите Традиционално Кимоно Мажите Дома Sleepwear им Одговара на Мажите Пижами Облека и Панталони 80203
Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големина
Кога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина
Жените големина
Мажите големина

За производот

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Број На Модел На:
80203
Тип:
кимоно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук

Избор на клиент