10pieces/многу Светлина База, 6inch Дијаметар, 31 Бела Боја Led диоди, Батерија Управувана ,Сребро База Огледало Центар ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина

10pieces/многу Светлина База, 6inch Дијаметар, 31 Бела Боја Led диоди, Батерија Управувана ,Сребро База Огледало Центар ДОВЕДЕ

Достапно за нарачка
DEN 12000.00
Достапност:


10pieces/многу Светлина База, 6inch Дијаметар, 31 Бела Боја Led диоди, Батерија Управувана ,Сребро База Огледало Центар ДОВЕДЕ Под Вазна Светлина
Ние сме Фабрика снабдувач. Ние, исто така, трговија на големо сите предмети во нашата продавница!!!
Овој производ е совршен за донесување живот на било стакло објект. Ставете ја вашата вазна во центарот на овој wonderous светлина база за да се расветли целиот вазна.
Оваа 6" база светлина има елегантен сребро база заврши и огледало во центарот за подобрување на светлината на излез. Со 31 светла LED за тоа сигурно ќе светне вашиот централен. Тоа, исто така, има 3 силиконски ленти на врвот за да се избегне вазни од лизгање и 3 силиконски ленти на дното за да се избегне база на светлината од движење.Можностите се бескрајни, со оваа LED Светло База!
Спецификација : Држи до 25kg 31 Светла led светилки За вклучување/исклучување на секундарни Користи 3x AA батерии (не се вклучени) Тежина : 197g
Димензии : 15cm дијаметар x 3.5 см висина
Што се вклучени???
10pcs 6 INCH LED Светло База. ( 3 AA Батерии не се вклучени)
НЕ Вазни, Candelabras, Стакло Hookahs и други работи кои се вклучени.
Карактеристики :
1>, Тоа е со 31pcs супер светло Рамен Чиста Бела led светла.
2>, Кога ќе работат само со 3 AA батеријата , исто така, може да светне повеќе од 12 часа. БЕЗЖИЧНИ , PROTABLE
3>, Супер-светли led светла. нудат доволно осветлување да било вазни, candelabras..
Оваа светлина база е направен од страна на KITOSUN во Кина. Не ACOLYTE. Не E-luminator..
ПРОИЗВОД СЛИКИ :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
боја:
Јасно ABS Пластика
Стил:
Новина
Е Батерии Вклучени:
No
Гаранција:
1 YEAER
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
Број На Модел На:
KS-CB-631DRR
Бренд Име:
KITOSUN
Напон:
4.5V
Led количина:
31pcs Супер светло Бела LED светла
надворешен изглед:
Сребрена боја база+огледало центар+јасно акрилик капа
Извор На Енергија:
3AA батеријата управува само трае повеќе од 48 часа
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Име на производ:
6inch led светло база,под вазна светлина, Централен Светлина
Апликации:
под вазни ,candelabra осветлување ,централен осветлување
Прилики:
Свадба ,лица, настани декорација
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки
Водоотпорен или не? :
тоа не е водоотпорен предмети
Mfg Серија Број:
Филм Карактер

Избор на клиент