Дрвени Montessori Играчки За Деца 3 Бои 3 Форми Геометрија Мали Скала Montessori Материјали Sensorial Дрвени Играчки C165T
Новак - 30 %

Дрвени Montessori Играчки За Деца 3 Бои 3 Форми Геометрија Мали Скала Montessori Материјали Sensorial Дрвени Играчки C165T

Достапно за нарачка
DEN 1439.04
DEN 1008.00
Достапност:


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Карактеристики:
Образовни
Број На Модел На:
Montessori играчки
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Стоматолошки куќа
Предупредување:
Не се проголта
montessori:
Montessori играчки
обликот мозаик:
дрвени играчки montessori
Пад на превозот:
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент