Системи за видео надзор 1080P Леќа 1/2.7 3.6 mm 4mm 6mm 8мм За Full HD Камера за видео надзор IP Камера М12*0.5 МТВ Планината
Новак - 8 %

Системи за видео надзор 1080P Леќа 1/2.7 3.6 mm 4mm 6mm 8мм За Full HD Камера за видео надзор IP Камера М12*0.5 МТВ Планината

Достапно за нарачка
DEN 172.32
DEN 158.00
Достапност:


CCTV Леќа 1080 P 65 степен 1/2.7" 6mm За Full HD Камера за видео надзор IP Камера М12*0.5 МТВ Планината
Спецификација :
Фокусна Должина( mm ) : 3.6 mm/4mm/6mm/8мм/12mm
Imager Големина : 1/2.7"
Планината Тип : М12*0.5
Хоризонтална Поле на Гледање : 88/53/65/25degree
Ирис Работата : Fixed
Фокус Работата : Fixed
Зум Работата : Fxied
Пакет Содржина :
1* 1080 P Леќа
Ве молиме да ни кажете параметри ви треба! . .
Случаен пренос е 3.6 mm

За производот

Број На Модел На:
CW1080P6M
Бренд Име:
Chuan Веи

Избор на клиент