10pcs/многу копчето накит Метал Спортски Кадар Метални Копчиња Одговара 20mm Snap Хривнија Накит најдобрите Подароци
Новак - 12 %

10pcs/многу копчето накит Метал Спортски Кадар Метални Копчиња Одговара 20mm Snap Хривнија Накит најдобрите Подароци

Достапно за нарачка
DEN 187.20
DEN 165.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Бренд Име:
На bloomer
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
YA252
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
одговараат за:
Жени , Жени, Девојки
Функција:
Метал Snap
Употреба:
Одговара Snap хривнија Ѓердан Прстени
Пакет:
Најдобро. Никогаш Не Се Скршени
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент