Царска Круна Врвот Суштината Латекс Лосион Шише 50мл Refillable Празни Пумпа Крем Шише Шминка Контејнери Ампули 10pcs/многу FZ016
Новак - 26 %

Царска Круна Врвот Суштината Латекс Лосион Шише 50мл Refillable Празни Пумпа Крем Шише Шминка Контејнери Ампули 10pcs/многу FZ016

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 2664.00
Достапност:


Царска Круна Врвот Суштината Латекс Лосион Шише 50мл Refillable Празни Пумпа Крем Шише Шминка Контејнери Ампули 10pcs/многу FZ016
1) Typ e : Кралскиот Круна Суштината Латекс Лосион Шише
2) Материјал : акрилик
3) Капацитет : 50мл, кол 56*162mm
4) Боја : златна
5) Функцијата : Refillable Шминка Сад, Дама Услуги
6) Пакет : 10pcs/многу, брановидни кутија
7) Забелешка :
1, шишето е направен од еко пријателски акрилик материјал, многу безбедно.
2, шишето се користи за шминка контејнери или декорација, немојте да го задржи тоа како деца подарок играчки.
3, ве Молиме не користете го во шишето за алкохол или висока концентрација киселина производ. На акрилик шише ќе исчезнат боја.

За производот

Спецификации:
50МЛ
боја:
Злато
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
FZ016
Бренд Име:
LANYUNER
Тип:
Царска Круна Суштината Латекс Лосион Шише
боја:
Злато
Функција:
Refillable Шминка Сад, Дама Услуги

Избор на клиент