coque Случај сфор fundas iPhone X Случај сфор coque iPhone X 2017 Случај 5.8 инчен + Карта Сопствениците iph еден telpon aplle Гума телефон
Новак - 20 %

coque Случај сфор fundas iPhone X Случај сфор coque iPhone X 2017 Случај 5.8 инчен + Карта Сопствениците iph еден telpon aplle

Достапно за нарачка
DEN 311.04
DEN 249.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
coque Случај сфор fundas i Phone X Случај сфор coque i Phone X 2017 Случај 5.8 инчен + Картичка Носители

За производот

Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт,Цитати & Пораки
Карактеристики:
за iohone Apple movil aksesuar aifon aifone Заштита на мобилната ifone пи
Бренд Име:
mksup
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Големина:
for Apple iPhones iPhone X iphond shell aapl pe gatto case hoesjes
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај
Примена:
за iphoe iphoe carcasa csse iphoe ifon funda Додаток aifon ifone
Обликот:
за iphoe iPhone преносни csse ipone aiphon став celular Apple ifon
осветлување:
за Apple aphon Caso csse ihone iohone capinha casa aifon iphine
Пакет:
за aphon iphine Мобилен capa ifone aifone csse capinhas ifon ipohne
Тип:
за iphine iPhone estojo школка iphine iphon ајакс celular Apple ipone
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
2 X Кредитна Картичка Носители; Стојат Функција
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
одговараат за модел 1:
За IPhone X 5.8 инчен
одговараат за модел 2:
за coque iPhone X Случај
Одговараат за Моделот 3:
за fundas iPhone X Случај

Избор на клиент