1/5 Нишка Двете крајни 50cm СТП Црево Цевки Јасно Жолта за Воздушниот Компресор

1/5 Нишка Двете крајни 50cm СТП Црево Цевки Јасно Жолта за Воздушниот Компресор

Достапно за нарачка
DEN 304.32
Достапност:


Спецификации : Име на Производ Воздушниот Компресор Цевка Цевка Притисок 1.0 MPa Внатрешен Дијаметар од 2,5 mm/0.1" Машки Конец Кол 5mm/1/5" Цевка со Пречник од 6mm/0.24" Вкупна Должина од 50cm/19.7" Материјал СТП, Метална Боја Сребрена на Ѕвонење, Јасно Жолта Тежина 22g Пакет Содржина 1 x Воздушниот Компресор Цевка Цевка

За производот

Тип:
како опис
врска:
како опис
Глава Кодот:
како опис
Материјал:
како опис

Избор на клиент