Промет на големо со 10pcs 3.7 V 600mAh 602248 Литиум Полимер Li-Po Батерија li ion Батерија За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра играчки
Новак - 22 %

Промет на големо со 10pcs 3.7 V 600mAh 602248 Литиум Полимер Li-Po Батерија li ion Батерија За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра

Достапно за нарачка
DEN 1146.24
DEN 894.00
Достапност:


Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Апликација
1. Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.
2. Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.
3. Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.
4. Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.
5. Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.
6. Други : играчки, модели
602248 Литиум Полимер батерија на,добро idear за DIY bluetooth,mp3,mp4,и други мали димензии electroics стоки Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6 mm(H)*22 mm(W)*48 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 600m Ah Пакет вклучува :
10pcs 3.7 v 600m Ah 602248 литиум батерија. Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било. обичај задоцнување или данок. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги. Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа.

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
602248
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија

Избор на клиент