20/17/12mm,30pcs ув галвански се зголеми злато не исчезнат лента токи acessories Покана Лента Лизгачот Headband Коса Клип DIY
Новак - 35 %

20/17/12mm,30pcs ув галвански се зголеми злато не исчезнат лента токи acessories Покана Лента Лизгачот Headband Коса Клип DIY

Достапно за нарачка
DEN 139.20
DEN 91.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Материјал:
Акрилик
Големина:
20/17/12mm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
1.2inch
Објектот Тежина:
2g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
1.7cm
Производ Карактеристики:
сјај
Број На Модел На:
ev-996

Избор на клиент