Црвена Точка Ласерски поглед w/ Планината за 20mm Picatinny & 11mm Шини Компактен Прилагодливи одговара за Airsoft и Самострел
Новак - 5 %

Црвена Точка Ласерски поглед w/ Планината за 20mm Picatinny & 11mm Шини Компактен Прилагодливи одговара за Airsoft и Самострел

Достапно за нарачка
DEN 522.72
DEN 497.00
Достапност:


Моќност :
Бранова Должина : 650n M
Планината : 11/20mm
Тежина (нето) : 30g / 30g (1.1 унци, Планината се 1.1 унца)
Со посебни QQ барел clipper може да се инсталира на 30мм (default (вообичаено) или 25.4 mm riflescope
Кол. 17mm и Должина 85mm (3.3 Инчи)
T6061 Висока класа алуминиум во Убава Црна Мат
ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ контрола
Дожд доказ и шок доказ (може да се користи на вистински оган калибар)
Windage & кота прилагодливи се снабдува со хексадецимален клучна алатка
Приклучоци : QQ барел clipper, три парчиња на AG13 батерии и две копчиња хексадецимален
Произведено во Кина
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
На следење на информации на пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост ќе се 2-3 работни дена да го покаже, преку Сингапур Пост ќе трае 4-5 работни дена да го покаже нив. Можете да контактирате со нас за да им помогне на следење на испорака во секое време.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас. ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме нашиот проблем и да се реши тоа за вас.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.

За производот

Излезна Моќност:
1-5mW
Бренд Име:
souforce
Тип:
Ласерски Поглед
Број На Модел На:
D0056

Избор на клиент