50PCS RXEF030 72V 0.3 Полимер PPTC обновуваат осигурач осигурач Полимер

50PCS RXEF030 72V 0.3 Полимер PPTC обновуваат осигурач осигурач Полимер

Достапно за нарачка
DEN 264.00
Достапност:


За производот

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Низок Напон
Стандарди За Безбедност:
АДС
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент