За BMW X3 X4 F25 F26 2011 до 2017 3 бои 3D стил, М Предната Решетка Скари Трим Ленти Покрие перформанси Декорација Налепници
Новак - 34 %

За BMW X3 X4 F25 F26 2011 до 2017 3 бои 3D стил, М Предната Решетка Скари Трим Ленти Покрие перформанси Декорација Налепници

Достапно за нарачка
DEN 571.20
DEN 377.00
Достапност:


Вратете го во рок од 30 дена по приемот
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава.Тоа е лесно да се инсталира. Ние ќе наплата или да го замени. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Контактирајте со нас во 7days од денот на приемот може да се вратат
Враќање во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.
Ако не сте сигурни како да се избере, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За BMW X3 X4 F25 F26 2011 до 2017 3 бои 3 D стил, М Предната Решетка Скари Трим Ленти Покрие перформанси Декорација Налепници
Карактеристики :
1.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Производот бренд е Muchkey.Состојба : 100% Сосема Нов,не се користи, неотворена, неоштетени
2. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.
Тоа е клиенти одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.
- Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.ве молиме да се грижи.
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување.
2) Ако купувачот треба пратката да биде доставен од страна на одредени курир или други изразат начин, ве молиме контактирајте го нашиот продажен да се прилагоди на цената пред исплата.
Гаранцијата ќе биде voided како на :
(1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, нечистотија, злоупотреби, несоодветна инсталација или операција, занемарување, несреќа.
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.Пакетот вклучува само 3 бои налепница, не ги вклучуваат автомобил и другите
Пакет Се Вклучени :
1 Сет ( 3pcs)
"Тоа е одговара за BMW X3 X4 F25 F26 2011-2017 (7 Grilles една страна)!
Почитувани купувачи, За BMW има различни скара ленти поради различни производство година или автомобил модел. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден .ви благодарам многу
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.0 килограми обично се испраќаат од страна на Кина пост / HK пост / Сингапур Пост како наведени или се договорени од страна на клиентите. Така
кога ќе го купите овој објект, ве молиме внимателно да се провери годината на производство, автомобили модел и
број на вашето возило скара ленти, потоа да се избере вистинскиот избор.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
54129
Бренд Име:
MyHung
категорија:
ABS

Избор на клиент