Нови 5Pcs/Многу ЈАСНО Висок Квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Videocon Infinium Z41 Aire Заштитна Фолија Бесплатен Превозот
Новак - 5 %

Нови 5Pcs/Многу ЈАСНО Висок Квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Videocon Infinium Z41 Aire Заштитна Фолија Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 263.04
DEN 250.00
Достапност:


За производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
ултра-тенок
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Videocon Infinium Z41 Aire
Материјал:
домашно милениче

Избор на клиент