За BMW X1 F48 8 Grilles -2017 3D М Стил Предната Решетка Трим motorsport Ленти скара Покрие перформанси Налепници
Новак - 34 %

За BMW X1 F48 8 Grilles -2017 3D М Стил Предната Решетка Трим motorsport Ленти скара Покрие перформанси Налепници

Достапно за нарачка
DEN 570.72
DEN 377.00
Достапност:

Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци.
Тоа е клиенти одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.
(3) Ако стварта е расклопуваат или поправени од страна на неовластено лице.
Ако не сте сигурни како да се избере, ве молиме контактирајте со нас. Инаку ќе се добие производ што може да не функционира правилно.
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден .Добро за надворешни Решетката Трим декорација цел
5.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
Контактирајте со нас во 7days од денот на приемот може да се вратат
Враќање во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.Состојба : 100% Сосема Нов,не се користи, неотворена, неоштетени
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Ако било загуби и спорови предизвикана од вас да се купи на погрешен производ, ние не сме одговорни за тоа. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.Тоа е лесно да се инсталира. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние ќе наплата или да го замени.
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат.
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
За BMW X1 F48 8 Grilles 2016-2017 3 D М Стил Предната Решетка Трим motorsport Ленти скара Покрие перформанси Налепници
Карактеристики :
1."
Плаќање И Испорака
-Ние прифаќаме alipay ,Сите големи кредитни картички sre прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќање, мора да бен направи во рок од 3 дена од денот на нарачката . Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Се врати и Гаранција
Сите предмети се нови директно од фабриката.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Пакетот вклучува само 3 бои налепница, не ги вклучуваат автомобил и другите
Пакет Се Вклучени :
1 Сет ( 3pcs)
"Тоа е САМО одговара за BMW X1 F48 2016-2017 година ( 8 Grilles една страна). Па кога ќе го купите овој објект, ве молиме внимателно да се провери годината на производство, автомобили моделот и бројот на вашиот автомобил скара ленти, потоа да се избере вистинскиот избор.
Вратете го во рок од 30 дена по приемот
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
- Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.ве молиме да се грижи.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.
1) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
54128
Бренд Име:
MyHung
категорија:
ABS

Избор на клиент