Meetinglight Американскиот индустриски Лофт RH Ретро led Таванот Светилка Барови/Облека продавница Личност креативни Песна Осветлување

Meetinglight Американскиот индустриски Лофт RH Ретро led Таванот Светилка Барови/Облека продавница Личност креативни Песна Осветлување

Достапно за нарачка
DEN 1128.00
Достапност:


Ние сме Ковчегот светлината под shengsha осветлување Фабриката на Guangdong онлајн продавница која продава на потрошувачите на производите на светот.Нашите производи ги покрие затворен осветлување, отворено осветлување.Земете посета на нашата продавница ,ќе знаете повеќе за нас.
Големина : КАКО СЛИК ШОУ
Должина на кабелот : 0cm (Должина на Кабелот е прилагодлив или може да побара за подолг должина)
Материјал : метал железо
Боја : ЦРНА
Сијалица : E27 40 W
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви напон според вашите земји)
Забелешка : светилка испратено без "meetinglight" логото , ако сакате логото ,а потоа го оставите порака , ние може да се печати на светилка.Сакаат ќе може да го разбирање!
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
2.Купувачи pls го организира плаќањето во време откако ќе понудата на цел
1.Објектот ќе бидат испратени во 3-7 дена откако сме го примиле исплата.Во случај на недостаток на резервни делови, ние ќе го продолжи времето за испорака на клиенти
2. Објектот најчесто ќе биде испорачуван ЕМС ИЛИ CMCP освен ако contury не во ЕМС ИЛИ SMCP УСЛУГА ЛИСТА .
1.Увозни давачки и продажбата на даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако пратката се враќа во нас како последица на купувачот одби да плати над такси,ние не би ја пратил парцела повторно освен ако купувачот плаќа тие трошоци и сите се вратат трошоците. Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
2. Околу 95% од нашите купувачи не плаќаат никакви даноци.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира можноста да плаќа данок
1. Се потврди и ни даде пет ѕвездички по добивањето на стоки во времето, да се Добие попуст од 5% во вашиот следен пат ,thx!!

За производот

Боја На Каросеријата:
Црна
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сина,Црна,Црвена
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
x1045
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Бренд Име:
MeetingLight
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
110-240V

Избор на клиент