2017 Нови Тешки 12+1 Имајќи Топки Врти ролна риболов ролна 5.5:1 врти ролна кастинг риболов ролна ги наведуваш се справи линија

2017 Нови Тешки 12+1 Имајќи Топки Врти ролна риболов ролна 5.5:1 врти ролна кастинг риболов ролна ги наведуваш се справи линија

Достапно за нарачка
DEN 1008.00
Достапност:


За производот

Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река
Бренд Име:
FDDL
Риболов Метод:
врти
Риболов Ленти Тип:
риболов тркала
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
HW2092
Производот Категорија:
Се врти тркалото вид риболов садови
Име:
Риболов,
НЕМА.:
DK
Содржи бројот на:
1 случаите на 40
Потекло:
Кина
Спецификации:
1000-7000
категорија:
Baitcasting Риболов Ролна
Риболов Метод:
Мамка Кастинг

Избор на клиент