Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекинувачи 2 Банда ЕУ Бесплатен Превозот
Новак - 30 %

Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекинувачи 2 Банда

Достапно за нарачка
DEN 1089.60
DEN 763.00
Достапност:


Еу 2 Банда 1 Начин се Префрлите Европскиот Стандард 86 Wallpad Бела Калено Стакло LED Допир Светлина Ѕид Прекинувачи 2 Банда ЕУ Бесплатен Превозот

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
12 Години
Број На Модел На:
Wallpad Прекинувач и Грло
Карактеристики:
ЕУ Стандард се Префрлите
Бренд Име:
wallpad
сертификација:
CCC,CQC,CE,RoHS
боја:
Црна, Бела, Златна
Материјал:
High-End Калено Стакло
Внатрешниот Материјал:
Чист бакар и Сребро контакт точка
вклучете големина:
86*86*35mm
Напон:
110V-250V
Номинална моќност:
Стандард:
ЕУ Стандард се Префрлите
Само Конзумирање На Моќ:
Помалку од 0.1 mW
вклучете база:
Круг
Led Индикатор Боја:
зелена и црвена боја

Избор на клиент