Романтични ДИП Парпл Божиќ//Свадба Подароци Торта Алатки Кутија Завиткување / Куќа Оркестарот Лента 2.5 см Широк Organza Панделки 1035#
Новак - 5 %

Романтични ДИП Парпл Божиќ//Свадба Подароци Торта Алатки Кутија Завиткување / Куќа Оркестарот Лента 2.5 см Широк Organza Панделки

Достапно за нарачка
DEN 151.68
DEN 144.00
Достапност:


Име : Organza Лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 25mm
Употреба : Подароци Декорација, Цвет за Завиткување, Кутија за Пакување за Коса, Pin DIY,
Капа DIY, Куќа DIY и Платно за Декорација .
Должина : 50 метри/roll =45 Meters
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Помалку од 7ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Посебен случај можеби нема да. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации .и времето за испорака е многу долго, ве молиме да не се отвори спорот лесно.ние не може да го контролира шпедиција. ако ви е потребна за следење на информации(некои земја не поддржуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации), ве молиме изберете друга испорака начин. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти. и некои ред можеби и ние ќе брод преку Експрес од наша страна, бидејќи ние мислиме дека тоа е подобро за време на пристигнувањето. Ние ќе ги користат најдобрите испорака начин за вашата нарачка. Бизнис се базира на Кредибилитет. Имаш доверба во нас. ние брод цел за тебе. Нормално, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5days. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Политика На Враќање 1. Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем. Ние и ветуваме да се даде сте задоволни резолуција врз основа на нашето богато искуство на онлајн продажба.

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
25mm
Шема:
Полна Боја
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Избор на клиент