за Леново К3 Забелешка оригинална Батерија 2900mAh Li-ion Батерија BL243 Замена за Леново К3 Забелешка K50-T5 паметен Телефон

за Леново К3 Забелешка оригинална Батерија 2900mAh Li-ion Батерија BL243 Замена за Леново К3 Забелешка K50-T5 паметен Телефон

Достапно за нарачка
DEN 213.60
Достапност:


. За Леново К3 Забелешка оригинална Батерија 2900m Ah Li-ion Батерија BL243 Замена за Леново К3 Забелешка K50-T5 паметен Телефон, Бесплатен Превозот

За производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Број На Модел На:
За Леново К3 Забелешка
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR

Избор на клиент