8 (20cm) 8-8.5 mm Мода Лава Камен Буда Хривнија Накит Сина Природен Камен Нараквици Јога Нараквици за Мажи/Жени

8 (20cm) 8-8.5 mm Мода Лава Камен Буда Хривнија Накит Сина Природен Камен Нараквици Јога Нараквици за Мажи/Жени

Достапно за нарачка
DEN 105.60
Достапност:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
над $200, слободни DHL/Федекс/EMS превозот
нашите минимум цел е $10,
ако вашата нарачка биле помалку од $10, pls кликнете на линкот подолу за да ја плаќаат поштарина :
должина : 8" (20cm)
облик : тркалезна
хривнија тип : лава камен хривнија
трговија на големо веб продавница :
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
URSJEWELRY
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Еластична бенд
Материјал:
лава камен
Должина:
8'' (20cm)

Избор на клиент