2018 Бебе Девојка Симпатична Момче Цртан филм 2 парчиња Облека Поставите Деца, Момчиња и Девојки Памук Шарени Т кошула+ Панталони Секојдневен Костуми,Бебе Облека

2018 Бебе Девојка Симпатична Момче Цртан филм 2 парчиња Облека Поставите Деца, Момчиња и Девојки Памук Шарени Т кошула+ Панталони

Достапно за нарачка
DEN 667.20
Достапност:


Фабриката трговија на големо
бренд за квалитет и најдобра цена,одлична услуга
голема цел (повеќе од $80 ) може да бидат слободни испраќаат преку експрес брод,
pls контакт за детали!
4different големини,која одговара на деца 0-3age,80-100 CM
големина 9 M-топ должина : 36cm,1/2bust : 27cm,панталона должина : 45см
големина 12 M-топ должина : 37 цм,1/2bust : 28cm,панталона должина : 47cm
големина 18 МИЛИОНИ-топ должина : 40 cm,1/2bust : 29cm,панталона должина : 51cm
големина 24 M-топ должина : 43cm,1/2bust : 30cm,панталона должина : 53cm
(прирачник мерка,erro+-2cm)
плаќање : Ние accpet Зачувам за плаќање. Ве молиме да обрнете за рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот : Сите предмети ќе бидат испратени по примена на плаќање Ние обезбеди EMS/DHL/UPS-от и така натаму за превозот, времето за испорака зависи од дестинацијата. Ние не сме одговорни за несреќи, одложување или други проблеми предизвикани од шпедиција. Ве молиме да ни кажете точна адреса на твое.
Враќање : Ако стоката е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 3 дена, сите предмети мора да се вратат во нивните оригинални conditon, со цел да се вратат или размена на стоки. Купувачот треба да плаќаат за превозот цена.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор

За производот

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
563344910471
Материјал:
Памук
Бренд Име:
BAILIWEINI
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Избор на клиент