36pcs Gelartist Камелеон промет на Големо со Бесплатен превозот ув Гел лак 24colors за избере
Новак - 15 %

36pcs Gelartist Камелеон промет на Големо со Бесплатен превозот ув Гел лак 24colors за избере

Достапно за нарачка
DEN 7008.00
DEN 5957.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
36 компјутери/многу
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
Gelartist Камелеон Magneto
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
24 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент