НОВА жешка 8cm сина Метал Голтка соберат tankette колектори акција фигура играчки Божиќ подарок играчка
Новак - 20 %

НОВА жешка 8cm сина Метал Голтка соберат tankette колектори акција фигура играчки Божиќ подарок играчка

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1536.00
Достапност:

Функција 100% Нови
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
Ние ја негуваат секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти
( ^_^ ) Контактирајте со нас O(∩_∩) O
Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али порака или trademanager. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.
Следново е производ Фото

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,> 6 години
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
00
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
НЕ ЈАДЕТЕ!
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
cm

Избор на клиент