M4*5 6 7 8 9 10 12 13 15mm хексагонална навој spacer / SPACER ПОДДРШКА / Интервал колона

M4*5 6 7 8 9 10 12 13 15mm хексагонална навој spacer / SPACER ПОДДРШКА / Интервал колона

Достапно за нарачка
DEN 1353.60
Достапност:


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

За производот

боја:
5MM, 6MM, 7MM, 8MM, 9MM, 10ММ, 11MM, 12MM, 13MM
Материјал:
Најлон

Избор на клиент