Директен-течна Пластика Фонтана Пенкало 0.38 mm Студент Канцелариски Производ Канцеларија Училиште Материјали Подарок Мастило торба може да се замени S690
Новак - 30 %

Директен-течна Пластика Фонтана Пенкало 0.38 mm Студент Канцелариски Производ Канцеларија Училиште Материјали Подарок Мастило

Достапно за нарачка
DEN 351.84
DEN 246.00
Достапност:

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Совет : Нова ,Светлина и Мазна. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.38 mm Студент Канцелариски Производ Канцеларија Училиште Материјали Подарок Мастило торба може да се замени S690
Име : Директен-течни Четка Пластични Фонтана Пен
Боја : Сина, Розова
Тело Материјал : Пластични, безбедни и здрави за човечкиот организам. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Директен-течна Пластика Фонтана Пенкало 0.

За производот

Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пишување Точка:
0.38 mm
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Број На Модел На:
S690
Посебна Апликација:
Студент
Материјал:
Пластични
Тип:
Цртан филм
боја:
Пинк Сина
Име:
Директен-течни Четка Пластични Пен

Избор на клиент