Бесплатен Превозот 1pc 2836 Недела Dial за 2824-2 ETA Види Движење
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 1pc 2836 Недела Dial за 2824-2 ETA Види Движење

Достапно за нарачка
DEN 331.20
DEN 315.00
Достапност:

2836 недела dial
Пакетот вклучува : 1pc само
Плаќање
Ако имате било какви проблеми во плаќањето, ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не може да се најде во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
4. Купувачите треба да биде одговорен за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Гаранција & Return
1. Сите производи се проверува и спакувани во добра состојба пред dispatchment.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Услуга На Клиентите
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
2. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, најчесто може да се одговори во рок од 12 деловни часа.

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Бренд Име:
CHAINDA
Објектот Ширина:
1inch
Функција:
датум dial
Тип:
Движења
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Број На Модел На:
WM-01
Објектот Дијаметар:
1inch

Избор на клиент