Модни Дами стил на писмо маици симпатична ТОА ЗАПОЧНА СО ЗДРАВО кратко sleeve кошула бренд дизајн блузи 2017 лето женски T-shirt
Новак - 9 %

Модни Дами стил на писмо маици симпатична ТОА ЗАПОЧНА СО ЗДРАВО кратко sleeve кошула бренд дизајн блузи 2017 лето женски T-shirt

Достапно за нарачка
DEN 237.60
DEN 216.00
Достапност:


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА/Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Избор на клиент