Новиот мотор обтекател комплет за Јамаха за вбризгување на мувла YZF R1 09 10 11 12 13 14 15 црвен пламен црна маска YZFR1 2009-2015 BN15
Новак - 7 %

Новиот мотор обтекател комплет за Јамаха за вбризгување на мувла YZF R1 09 10 11 12 13 14 15 црвен пламен црна маска YZFR1 2009-2015

Достапно за нарачка
DEN 22560.00
DEN 20981.00
Достапност:


Сите нашиот тим се мотоцикл fanatics.
Вашата комплетна сатисфакција е нашиот Број 1 приоритет!
13, ве Молиме да НЕ прават подолу акција пред да контактирате со нас на :
1, Оставете неутрален/негативна повратна информација.
Без дополнителни трошоци, неточни или неисправни предмети,и ние ќе го замени нив и плати се врати превозот обвиненија (стандард земјата превозот стапки).

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Бренд Име:
MOTOBSMC
Име На Модел:
YBN015
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
9kg
калапи:
вбризгување на мувла
Година:
2009-2015
боја:
исто како на сликата покажува

Избор на клиент