Долго розова боја декорација cookie бисквит кутија пекарница пакет кутии подарок пакување услуги партија снабдување
Новак - 5 %

Долго розова боја декорација cookie бисквит кутија пекарница пакет кутии подарок пакување услуги партија снабдување

Достапно за нарачка
DEN 1224.48
DEN 1163.00
Достапност:

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Промет на големо со Хартија Кутии (20pcs/многу) Бесплатен Превозот! Материјал : Храна одделение paper Size : 21cm(L) x 14cm(W) x 5cm(H) НАПОМЕНА : - за Да се избегне оштетување преку пратката, торта кутија се splited tiled кога ќе ги испратите до вас, ќе ви треба малку време за лесно авто-собранието.

За производот

Избор на клиент