Трговија на големо Црна Вулканска Лава StoneSkull главата 14mm Beaded хривнија За Мажи жени Мода Накит личност
Новак - 49 %

Трговија на големо Црна Вулканска Лава StoneSkull главата 14mm Beaded хривнија За Мажи жени Мода Накит личност

Достапно за нарачка
DEN 729.60
DEN 372.00
Достапност:

УСД $ 2.79 УСД $ 6.98 УСД $ 7.98 УСД $ 3.98 УСД $ 5.98 УСД $ 6.98 УСД $ 7.99 УСД $ 5.98
Материјал : лава-рок + алуминиумски+ Природни ахат Тежина : 50g Вулкан дијаметар : 14mm
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
19
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
MAOKE

Избор на клиент