Multilayer Триаголник Pendant Ѓердан За Жените Година Линк Синџир Ѓердан Ѓердан од Злато Година Накит Колиер SNE160048
Новак - 40 %

Multilayer Триаголник Pendant Ѓердан За Жените Година Линк Синџир Ѓердан Ѓердан од Злато Година Накит Колиер SNE160048

Достапно за нарачка
DEN 345.60
DEN 207.00
Достапност:


100% Сосема Нов Multilayer Триаголник Pendant Ѓердан За Жените 2016 Година Линк Синџир Ѓердан Ѓердан од Злато 2016 Година Накит Колиер SNE160048 Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк, Алуминиум,Злато, Сребро Ѓердан Големина на : 48*56*70*2.5 cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
долг ѓердан
Стил:
Тренди
Бренд Име:
LongWay
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SNE160048
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Тренди
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани
multilayer ѓердан:
Триаголник Pendant Ѓердан
pendant ѓердан за жени:
Геометриски Ѓердан
кристал pendant ѓердан:
жените ѓердан
Триаголник Pendant Ѓердан За Жени:
Multilayer Триаголник Ѓердан
ОДГОВАРА ЗА:
жените,девојка
Должина:
43*49*61

Избор на клиент