Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Toyota Highlander,2008 Година Наваму,Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Toyota Highlander,2008 Година Наваму,Ветробранското Стакло Стакло Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


Fitment :
За Toyota Highlander
Година : 2008 Наваму
Возачот Големина : 26 инчи(65cm)
Патникот Големина : 20inch(50cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 12inch(30cm)
Се продаваат во Комбинација
Природна Гума & Високо Квалитетен Материјал
Состојба : 100% Сосема Нов
Идеална Замена За Вашиот Автомобил,Замените Стари Или Скршени Wiper Сечилото
Меѓународни Големина На :
Производот Се Покаже
Ветробранското Стакло Wiper Ножеви За Хонда Џез 2002-2008,Одговара Шофершајбната Природна Гума Стакло Рака,Авто Делови Автомобил Додатоци
Нашите Производи :
Пакет :
Вашиот поволни коментар :
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање

За производот

Објектот Должина:
Front Wiper, Front And Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
Highlander-Година:
2009,2015,2013,2008,2010,2012,2011,2014
Специјални Функции:
26+20 Висок Квалитет Гума
Материјал Тип:
Природна Гума
Име На Модел:
F03/А1-30
Бренд Име:
Partsworld
Тојота Модел:
Highlander
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
20inch
Објектот Ширина:
26inch
Автомобил модел:
За Toyota Highlander
Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Големина:
26''+20''
Објектот:
Ветробранското Стакло Стакло
Автомобил Производител:
За Тојота

Избор на клиент